Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 15 Aralık 2017 - Cuma
Gül Buketi Sarı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 991
Özel sarı gül buketi. Birbirinden özel sarı güllerin muhteşem ahenkli uyumu. Sevdiğiniz kişiye güzel bir sürpriz yapmanın mutluluğunu yaşayın. Sarı gül ve cipsoların yanyana durduğunda harika olduğunun en büyük kanıtı ve bir o kadar da şık sarımı ile sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Cennet mah. çiçekçi  Çapa çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Merter çiçekçi  Laleli çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Bebek çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Galata çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  İstinye çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Levent çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Şişli çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Haseki çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  İstoç çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Florya çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri