Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Temmuz 2018 - Cuma
Gül Buketi Sarı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 991
Özel sarı gül buketi. Birbirinden özel sarı güllerin muhteşem ahenkli uyumu. Sevdiğiniz kişiye güzel bir sürpriz yapmanın mutluluğunu yaşayın. Sarı gül ve cipsoların yanyana durduğunda harika olduğunun en büyük kanıtı ve bir o kadar da şık sarımı ile sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Başakşehir çiçekçi  Merter çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Etiler çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Taksim çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Samatya çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Akatlar çiçekçi  İstinye çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Fulya çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Esenler çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri