Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ekim 2018 - Cuma
Gül Buketi Sarı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 991
Özel sarı gül buketi. Birbirinden özel sarı güllerin muhteşem ahenkli uyumu. Sevdiğiniz kişiye güzel bir sürpriz yapmanın mutluluğunu yaşayın. Sarı gül ve cipsoların yanyana durduğunda harika olduğunun en büyük kanıtı ve bir o kadar da şık sarımı ile sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Topçular çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Tophane çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Etiler çiçekçi  Esenler çiçekçi  Taksim çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Merter çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri