Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Mart 2018 - Pazartesi
Gül Buketi Sarı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 991
Özel sarı gül buketi. Birbirinden özel sarı güllerin muhteşem ahenkli uyumu. Sevdiğiniz kişiye güzel bir sürpriz yapmanın mutluluğunu yaşayın. Sarı gül ve cipsoların yanyana durduğunda harika olduğunun en büyük kanıtı ve bir o kadar da şık sarımı ile sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Eyüp çiçekçi  Taksim çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Samatya çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  İstinye çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Güngören çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Çapa çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Rami çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  İstoç çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Şişli çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri