Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Eylül 2017 - Çarşamba
Çiçek yeri seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Doğru mekan seçiminin sağlıklı bitki için ön koşul olduğunu lütfen unutmayın.

1. Profesyonel yetiştiricilikte gül için "güneşin çocuğu" sıfatı kullanılır. Bunun nedeni güneş ışığının gül için hayati öneme sahip olmasıdır. Bu nedenle satın aldığınız gülün mutlaka pencere kenarı gibi bol güneş ışığı alabilecek bir yerde tutulması şarttır. Güneş ışığı alamayan bitkilerin yaprakları çok kısa bir süre içinde sararır ve goncalar ile birlikte dökülür.

2. Oda sıcaklığının 12-33 °C aralığının dışında olması, gülünüzün yapraklanma ve çiçeklenmesinde problem yaratır.

3. Gülünüz, asla hava cereyanı olan yerlerde (örn. klima karşında veya açık iki pencere arasında) tutulmamalıdır.

Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Haseki çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Balat çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Samatya çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Taksim çiçekçi  Merter çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Galata çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri