Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 16 Ağustos 2018 - Perşembe
Çiçek yeri seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Doğru mekan seçiminin sağlıklı bitki için ön koşul olduğunu lütfen unutmayın.

1. Profesyonel yetiştiricilikte gül için "güneşin çocuğu" sıfatı kullanılır. Bunun nedeni güneş ışığının gül için hayati öneme sahip olmasıdır. Bu nedenle satın aldığınız gülün mutlaka pencere kenarı gibi bol güneş ışığı alabilecek bir yerde tutulması şarttır. Güneş ışığı alamayan bitkilerin yaprakları çok kısa bir süre içinde sararır ve goncalar ile birlikte dökülür.

2. Oda sıcaklığının 12-33 °C aralığının dışında olması, gülünüzün yapraklanma ve çiçeklenmesinde problem yaratır.

3. Gülünüz, asla hava cereyanı olan yerlerde (örn. klima karşında veya açık iki pencere arasında) tutulmamalıdır.

Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Sarıyer çiçekçi  Samatya çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Fatih çiçekçi  Karaköy çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Esenler çiçekçi  Etiler çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Taksim çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Şişli çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Ulus çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Florya çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Rami çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri