Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 21 Ocak 2018 - Pazar
Çiçek yeri seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Doğru mekan seçiminin sağlıklı bitki için ön koşul olduğunu lütfen unutmayın.

1. Profesyonel yetiştiricilikte gül için "güneşin çocuğu" sıfatı kullanılır. Bunun nedeni güneş ışığının gül için hayati öneme sahip olmasıdır. Bu nedenle satın aldığınız gülün mutlaka pencere kenarı gibi bol güneş ışığı alabilecek bir yerde tutulması şarttır. Güneş ışığı alamayan bitkilerin yaprakları çok kısa bir süre içinde sararır ve goncalar ile birlikte dökülür.

2. Oda sıcaklığının 12-33 °C aralığının dışında olması, gülünüzün yapraklanma ve çiçeklenmesinde problem yaratır.

3. Gülünüz, asla hava cereyanı olan yerlerde (örn. klima karşında veya açık iki pencere arasında) tutulmamalıdır.

Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Başakşehir çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Topkapı çiçekçi  İstoç çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Samatya çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Fatih çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Etiler çiçekçi  Tophane çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri