Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Haziran 2018 - Çarşamba
Çiçek yeri seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Doğru mekan seçiminin sağlıklı bitki için ön koşul olduğunu lütfen unutmayın.

1. Profesyonel yetiştiricilikte gül için "güneşin çocuğu" sıfatı kullanılır. Bunun nedeni güneş ışığının gül için hayati öneme sahip olmasıdır. Bu nedenle satın aldığınız gülün mutlaka pencere kenarı gibi bol güneş ışığı alabilecek bir yerde tutulması şarttır. Güneş ışığı alamayan bitkilerin yaprakları çok kısa bir süre içinde sararır ve goncalar ile birlikte dökülür.

2. Oda sıcaklığının 12-33 °C aralığının dışında olması, gülünüzün yapraklanma ve çiçeklenmesinde problem yaratır.

3. Gülünüz, asla hava cereyanı olan yerlerde (örn. klima karşında veya açık iki pencere arasında) tutulmamalıdır.

Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Yenikapı çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Ulus çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Tophane çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Rami çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Güngören çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Maslak çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri