Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 21 Ekim 2018 - Pazar
Çiçek yeri seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Doğru mekan seçiminin sağlıklı bitki için ön koşul olduğunu lütfen unutmayın.

1. Profesyonel yetiştiricilikte gül için "güneşin çocuğu" sıfatı kullanılır. Bunun nedeni güneş ışığının gül için hayati öneme sahip olmasıdır. Bu nedenle satın aldığınız gülün mutlaka pencere kenarı gibi bol güneş ışığı alabilecek bir yerde tutulması şarttır. Güneş ışığı alamayan bitkilerin yaprakları çok kısa bir süre içinde sararır ve goncalar ile birlikte dökülür.

2. Oda sıcaklığının 12-33 °C aralığının dışında olması, gülünüzün yapraklanma ve çiçeklenmesinde problem yaratır.

3. Gülünüz, asla hava cereyanı olan yerlerde (örn. klima karşında veya açık iki pencere arasında) tutulmamalıdır.

Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Güngören çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Florya çiçekçi  Rami çiçekçi  Balat çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Tophane çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  İstinye çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Çapa çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Fulya çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Etiler çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri