Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 21 Nisan 2018 - Cumartesi
Çiçek yeri seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Doğru mekan seçiminin sağlıklı bitki için ön koşul olduğunu lütfen unutmayın.

1. Profesyonel yetiştiricilikte gül için "güneşin çocuğu" sıfatı kullanılır. Bunun nedeni güneş ışığının gül için hayati öneme sahip olmasıdır. Bu nedenle satın aldığınız gülün mutlaka pencere kenarı gibi bol güneş ışığı alabilecek bir yerde tutulması şarttır. Güneş ışığı alamayan bitkilerin yaprakları çok kısa bir süre içinde sararır ve goncalar ile birlikte dökülür.

2. Oda sıcaklığının 12-33 °C aralığının dışında olması, gülünüzün yapraklanma ve çiçeklenmesinde problem yaratır.

3. Gülünüz, asla hava cereyanı olan yerlerde (örn. klima karşında veya açık iki pencere arasında) tutulmamalıdır.

Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Şehremini çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Esenler çiçekçi  Beykent çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Galata çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  İstinye çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Merter çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Laleli çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri