Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Kasım 2017 - Pazar
Çiçek yeri seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Doğru mekan seçiminin sağlıklı bitki için ön koşul olduğunu lütfen unutmayın.

1. Profesyonel yetiştiricilikte gül için "güneşin çocuğu" sıfatı kullanılır. Bunun nedeni güneş ışığının gül için hayati öneme sahip olmasıdır. Bu nedenle satın aldığınız gülün mutlaka pencere kenarı gibi bol güneş ışığı alabilecek bir yerde tutulması şarttır. Güneş ışığı alamayan bitkilerin yaprakları çok kısa bir süre içinde sararır ve goncalar ile birlikte dökülür.

2. Oda sıcaklığının 12-33 °C aralığının dışında olması, gülünüzün yapraklanma ve çiçeklenmesinde problem yaratır.

3. Gülünüz, asla hava cereyanı olan yerlerde (örn. klima karşında veya açık iki pencere arasında) tutulmamalıdır.

Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Aksaray çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Güngören çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Fatih çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Ulus çiçekçi  Merter çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Esenler çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri