Çiçek Buketi Gül Arajman

Çiçek Kodu: 30618

Yakınlarınızın güzel günlerinde onların yanında olmak ve desteğinizi hissettirebilmek için güzel bir çelenk göndermek istediğinizde bu güzel çelengi Çiçek Buketi ile gönderebilirsiniz

   Aynı zamanda çelenginin üzerine 2 şerit halinde dilediğiniz metni de yazabiliyor ve bu ayaklı sepeti dilediğiniz tarih ve saat aralığı için sipariş edebiliyorsunuz.

 

 

   Ürün Hakkında;

 

 

Yaklaşık Ürün Boyutu: 40 Cm

 

Çiçek Buketi aracılığıyla sevdiklerinizi sevindirin!

 

Birbirinden şık özenle hazırlanan ve İstanbul içerisinde hiçbir aracı firma olmadan bizzat kendimiz hazırlayarak depolarımızdan sevdiklerinizi sevindirmek üzere çiçeklerimiz sizlere ulaşmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve dürüstlük ilkesini en öncelik prensip olarak benimsemiş olan firmamız tüm ürünlerimizi kendimiz hazırlayıp fotoğraf çekimleri tarafımızca yapılmıştır.

 

En uygun fiyatlarla siparişleriniz aynı gün içerisinde teslimat imkanıyla sizlerle. Belirttiğiniz saatler arasında siparişlerinizi kendi servis araçlarımızla sizler için en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

 

Neden cicekbuketi.com.tr ?

 

Bu sorunun en önemli cevaplarından bir tanesi siparişleriniz hiçbir aracı firma olmadan tarafınıza ulaştırılmaktadır. Dilerseniz mesajlaşma modülüyle dilerseniz telefon numaramızdan bizlere ulaşarak dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. 1993 yılından beri sektörün en öncü ve en prensipli firmalarından birisi olmamız da bir diğer önemli etkenlerdendir.

Çiçek Buketi, çiçek buketleri, Çiçek Buketim, Çiçek Buketi, demet buket çeşitleri

 

100
,00 TL +KDV
Ürün Fiyatı
100
,00 TL +KDV